החלו עבודות הבניה לכניסה לשכונה/ 2014-06-12

רמת הביקושים גבוהה מתוך הבנה כי בשלב האכלוס המחירים יהיו גבוהים בהרבה

מאת תוצאות אפקטיביות – 22 במאי 2014
נשלח ב: נדל”ן

התכנית להקמת שכונת הפאר ‘רמת גבעת זאב’ עוברת משלב התכנון לשלב הביצוע: תמונות ההדמיה המרהיבות של השכונה, עם הכבישים המסוגננים והמזרקות המפוארות קורמות עור וגידים.

בימים אלו החלו עבודות הבניה של הכניסה לשכונה. בכיכר המרכזית כבר הונחה המזרקה הראשונה והמרשימה בהשקעה של חצי מליון ₪. מדובר במזרקה מפוארת ומרהיבת עין המוצבת בכניסה לשכונה, ומסמלת את קונספט ‘השכונה הירוקה’ עליו הכריזו היזמים.

קונספט זה ניכר בכל פינה בשכונה, החל בפארקים ירוקים רחבי ידיים הכוללים אלפי עצים, דרך גינות מטופחות וגינות שעשועים לילדים, כבישים רחבים ושבילי דרך עם תאורת לדים, וכלה כאמור בכיכרות מרהיבות ועליהן מזרקות מים גדולות ומשובבות עין.

נסיעה קצרה בכבישי השכונה תעניק תחושה של סביבת יוקרתית ושלווה, עמוסה בגני ירק. לא פלא שהרשויות מגדירים את השכונה הזו כ’קיסריה של ירושלים’. בימים אלו החלו העבודות של משרד הניהול שישרתו את מאות הרוכשים בדרך לביתם החדש בשכונה המפוארת.

נודע, כי רמת הביקושים ל’רמת גבעת זאב’ הנה מהגבוהות ביתר בשוק הנדל”ן החרדי בשל ההבנה כי מדובר בהזדמנות חד פעמית במגורי איכות באזור ירושלים.

מומחי נדל”ן מעריכים כי ביום איכלוס השכונה, רמת הביקושים תהיה מהגבוהות בארץ ורוכשים רבים יאלצו להמתין לדירה פנויה. ההדים הרבים סביב ‘רמת גבעת זאב’ מקיפים רבים בארה”ב ובישראל ולא בכדי.

מדובר פרויקט הדגל של חברת ח.י.ש נופי ישראל, ששמה לה למטרה להקים שכונה ייחודית עם מרקם אנושי חברתי מיוחד. כאן תמצאו אנשים כלבבכם המעוניינים לחיות בשכנות טובה ובהרמוניה נפלאה, בית הכנסת הקהילתי משרה אווירה חמה ומשפחתית, מוסדות חינוך מעולים העונים על צרכי האוכלוסייה ושואפים לרמת לימודים גבוהה, וכן מרכזי קניות ופנאי ברמה גבוהה.

לכתבה המלאה…

השארת תגובה